Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Firma językowa dla biznesu Teachersteam

Firma językowa dla biznesu Te »Dodano - 11.04.2024

Teachersteam to uznany przez przedsiębiorców na rynku dostawca szkoleń językowych dla firm i instytucji od 2006 roku – prawie 20 lat na rynku zobowiązuje! Nasze kursy językowe dla pracowników stanowią świetną inwestycję w rozwój umiejętności kadry każdego szczebla, przyczyniając się do zwiększenia konkurencyjności całe... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły języka niemieckiego w Austrii

Szkoły języka niemieckiego w »Dodano - 09.04.2024

Namawiamy do znalezienia tajemnic języka niemieckiego w malowniczej Austrii! Szkoły języka niemieckiego w Austrii świadczą nie raptem wartościowe doświadczenie edukacyjne, lecz również doskonałą możliwość do poznania fantastycznej kultury niniejszego kraju. Dzięki naszej platformie LangArt. net potrafisz łatwo wyszukać... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne kursy języka niemieckiego online

Profesjonalne kursy języka ni »Dodano - 26.03.2022

Język niemiecki językiem ojczystym dla przeszło 90 milionów ludzi. Mieszkają oni głównie w Niemczech, Austrii a oprócz tego Szwajcarii. Językiem niemieckim posługują się także ludzie Belgii, Liechtensteinu, północnych Włoch a oprócz tego Luksemburga. Wyjąwszy osób, których językiem ojczystym jest niemiecki jest do tej ... zobacz szczegóły wpisu »

Energia odnawialna samorządu

Energia odnawialna samorządu »Dodano - 03.11.2021

Odnawialna energia samorządu to obszerny temat, obejmujący dużo rozlicznych kwestii. Co znacznie więcej, nowe decyzje i propozycje bezustannie się pojawiają, dlatego trudno odnaleźć wszystkie informacje. Z wiedzą przychodzą witryny, takie jak energiasamorzadu. pl, pozwalające na sprawdzanie interesujących artykułów, od... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły językowe Łódź

Szkoły językowe Łódź »Dodano - 26.10.2021

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę o nowy język obcy? W szkole językowej Perfect OK jest to możliwe! Prowadzimy kursy semestralne oparte o jeden z 10 możliwych do wyboru języków obcych takich jak Niemiecki, Język angielski, Japoński czy Rosyjski w dwóch opcjach zajęć, 48 a oprócz tego 60 godzin. Kursy trwają od października ... zobacz szczegóły wpisu »

Samoobrona Warszawa

Samoobrona Warszawa »Dodano - 24.06.2021

Dlaczego pożądane byłoby zapisać się na Karate? Otóż sport ten wpływa lecz również na kondycję fizyczną, ale a w szczególności wzmacnia psychikę. Trenując Karate uczymy się, jak radzić sobie z problemami życia codziennego, jak nie poddawać się mechanizmom działania ludzkiego umysłu. Ćwiczymy chwyty a oprócz tego okrzyk... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Montessori Kraków

Przedszkole Montessori Kraków »Dodano - 16.06.2021

Krakowskie Przedszkole Montessori zaprasza dzieci od 3-5 roku życia. Narzym priorytetem jest wszechstronny rozwój dziecka stosownie z ideą Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W przedszkolu zajęcia z angielskiego prowadzone są metodą English@MusicalBabies, prowadzimy również autorski program rozwoju psyc... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne przedszkole Legionowo

Profesjonalne przedszkole Leg »Dodano - 13.01.2021

Prywatne przedszkole Misio ma swoją siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Placówka posiada dwa oddziały, pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a druga przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Bia... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły Policji w Polsce

Szkoły Policji w Polsce »Dodano - 23.11.2020

Ludzie często rezygnują ze swoich marzeń. Warto zadać sobie pytanie nie jedynie w aspekcie publicznym, ale także indywidualnym: czemu tak się dzieje? Spośród całą gwarancją ogromny wpływ ma na to podłoże psychiczne, a dokładniej to chodzi o brak wiary w siebie. Już na początku wiele osób uważa, że nie da rady. Najważni... zobacz szczegóły wpisu »

Zdalna terapia logopedyczna - Sandra Iskrzycka - leczenie wad wymowy

Zdalna terapia logopedyczna - »Dodano - 04.11.2020

W tych trudnych czasach wszyscy musimy sobie jakoś radzić. Również jak chodzi o leczenie wad wymowy. One same raczej się nie wyleczą. Ciągle szalejąca pandemia plus ciągle nowe obostrzenia mocno utrudniają kontakty bezpośrednie. Dlatego też Pani Sandra oferuje zdalne usługi logopedyczne dzięki, którym też alternatywnie... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: