Profesjonalne przedszkole Legionowo

Prywatne przedszkole Misio ma swoją siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Placówka posiada dwa oddziały, pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a druga przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa i również Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozrost emocjonalny pociech, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, a oprócz tego uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, żeby każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są lekcje rozwijające dzieci kulturalnie jak oraz językowo. Na terenie około przedszkola znajduje się atrakcyjny plac zabaw.

  • Tytuł wpisu: Profesjonalne przedszkole Legionowo
  • Adres witryny: https://misio.edu.pl
  • Data dodania: 13.01.2021 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Logopeda z Łodzi terapia logopedyczna w łódzkim

Logopeda z Łodzi terapia logo »Dodano - 18.10.2018

Jeżeli szukasz dobrego logopedy z województwa łódzkiego to dobrze trafiłeś. Anna Rzepkowska to dyplomowany nauczyciel i fachowy logopeda z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przy wyborze logopedy kieruj się nie tylko zasobem wiedzy terapeuty ale tez tym jak twoje dziecko z nim współpracuje. Czy jest narażone na stres ... zobacz szczegóły wpisu »

Korepetycje angielski Będzin

Korepetycje angielski Będzin »Dodano - 18.10.2018

Chciałbyś posiąść umiejętności z języka niemieckiego? Jeśli tak, to wykonywane przez nas korepetycje niemiecki Sosnowiec to doskonały wybór dla Ciebie. Zatrudniana w naszej firmie ekipa specjalistów dysponuje sporą wiedzą i dlatego też możemy zagwarantować, że wykonywane przez nas korepetycje angielski Będzin to doskon... zobacz szczegóły wpisu »

Liceum ogólnokształcące edukacja domowa

Liceum ogólnokształcące eduka »Dodano - 14.11.2018

Coraz więcej z nas ciekawi się edukacją domową. Toż dzięki temuż rodzice mogą sami dbać o edukację swych dzieciaczków. Jest to świetne wyjście w okoliczności, kiedy stan zdrowie dziecka nie pozwoli na to, ażeby chodzić do szkoły, bądź także po prostu wolimy takowe wyjście. O edukacje domową może aktualnie wystąpić w tr... zobacz szczegóły wpisu »

Oprawa muzyczna imprez firmowych

Oprawa muzyczna imprez firmow »Dodano - 18.01.2019

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która jak mało kto zna się na muzyce. Jeśli jest Wam potrzebna przepiękna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, to miło namawiamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na granie na takich imprezach, jak śluby, wesela... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne szkolenia klimatyzacja

Profesjonalne szkolenia klima »Dodano - 10.05.2019

Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji funkcjonuje w Bydgoszczy obecnie od wielu lat a oprócz tego w tym czasie zdołało zbudować znaczną ofertę edukacyjną dla każdej osoby, która interesuje się poszerzeniem swoich możliwości zawodowych. Szkolenia a oprócz tego kursy, do których dostąpić można w tym ośrodku, ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja domowa szkoła

Edukacja domowa szkoła »Dodano - 30.09.2019

Nowoczesny świat daje współczesnemu człowiekowi bardzo dużo możliwości dzieki jakim będzie mógł się on rozwijać w swoim tempie. Z takich opcji mogą już skorzystać najmłodsi. Wiadomym jest, że dla dzieci i młodzieży nauka powinna być priorytetem. Aczkolwiek nie zawsze szkoła publiczna wyciąga z nich o co najlepsze. Oczy... zobacz szczegóły wpisu »

Podstawy francuskiego

Podstawy francuskiego »Dodano - 29.02.2020

Bez liczb nie umiemy pojąć normalnego funkcjonowania. I nic nie zalecimy na epizod, że liczby otaczają nas, a podczas poznawania języka, są one jego nierozłącznym elementem. Możemy nie potrafić pojęć specjalistycznych w języku francuskim, ale liczebniki są nierozerwalnym elementem nauki, bez której nie podołamy w konwe... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja domowa szkoła podstawowa

Edukacja domowa szkoła podsta »Dodano - 31.07.2020

Nauka powinna być najważniejsza szczególnie w życiu młodego człowieka. Jakkolwiek niestety wiek młodzieńczy przysparza znacznie dużo problemów wychowawczych. Ludzie dorośli nierzadko nie zdają sobie spośród tegoż sprawy jak niezwykle toż rówieśnicy posiadają zły wpływ na ich dziecko. Zdecydowanie toż wychowywanie dziec... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły języka niemieckiego w Austrii

Szkoły języka niemieckiego w »Dodano - 09.04.2024

Namawiamy do znalezienia tajemnic języka niemieckiego w malowniczej Austrii! Szkoły języka niemieckiego w Austrii świadczą nie raptem wartościowe doświadczenie edukacyjne, lecz również doskonałą możliwość do poznania fantastycznej kultury niniejszego kraju. Dzięki naszej platformie LangArt. net potrafisz łatwo wyszukać... zobacz szczegóły wpisu »