BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Produkcja CNC

Szanowni Państwo,
jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi szeroko pojętej obróbki skrawaniem, a w szczególności:
• Frezowanie CNC 3 i 5 Axis (max: 1100x800x550mm)
• Toczenie CNC i konwencjonalne (max: Ø =600, L=1200)
• Drążenie wgłębne EDM (max: X=600, Y=400, Z=450)
• Cięcie elektroerozyjne WEDM (max: X=600, Y=400, Z=410)
• Szlifowanie płaszczyzn (max: 950x450)
• Szlifowanie na okrągło (max: Ø =300, L=900)
• Wytaczanie (max: 2200x1200x1000)
• Wiercenie współrzędnościowe i promieniowe (Ø =160, M=130)
• Gwintowanie
• Cięcie wodą, laserem
• Spawanie MIG/MAG/TIG
• Obróbkę wykończeniową – piaskowanie, pyłkowanie, docieranie, polerowanie, malowanie proszkowe, lakierowanie
• zapewniamy obróbkę cieplną – hartowanie, czernienie, oksydowanie, cynkowanie, nawęglanie, azotowanie, niklowanie, miedziowanie.
Specjalizujemy się w wykonywaniu form wtryskowych GK i ZK, form rozdmuchowych jedno – i wielokrotnych, wykrojników jedno- i wielobiegowych, tłoczników jedno-i wielosekcyjnych, gilotyn i noży tnących, odcinaki, okrojniki, części zamienne i części maszyn, przyrządy specjalne i oprzyrządowanie, stemple, matryce. Realizujemy projekty kompleksowo, od wykonania dokumentacji technicznej po przeprowadzenie prób wtrysku w naszej wtryskowni. Realizujemy zlecenia prototypowe, jednostkowe, krótko i śrdnioseryjne obróbki stali narzędziowych, specjalnych, jakościowych do 75 HRC, aluminium, metali kolorowych, stopów tytanu, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na zaoferowanie Państwu realizacji zamówień w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach. Przyjmujemy także zlecenia na wtryskarki.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
www.bps.com.pl/
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Produkcja CNC
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 19.02.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.8/10 (17 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro nieruchomości Hiszpania

Biuro nieruchomości Hiszpania »Dodano - 09.01.2018

Costa Invest to biuro nieruchomości Hiszpania, które jest pośrednikiem w sprzedaży przeróżnych nieruchomości na południu Europy. Nasze biuro nieruchomości Costa Blanca obsługuje klientów w języku polskim, hiszpańskim, rosyjskim, francuskim oraz angielskim. Działamy przede wszystkim w rejonie Costa Blanca, w którym will... zobacz szczegóły wpisu »

Tort weselny

Tort weselny »Dodano - 14.11.2018

Ludzie stosując jakieś diety niezmiernie często muszą odrzucać wiele produktów. Przeważnie to są takie dania, jednakowoż przekąski jakie niezwykle im smakują. Dzisiaj sporo osób jest na diecie bezglutenowej. Może toż wynikać z przyczyn zdrowotnych lub po prostu z chęci przemiany własnych nawyków żywieniowych. Wtenczas ... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie ubezpieczenia dla firm

Tanie ubezpieczenia dla firm »Dodano - 14.11.2018

Pragniemy posiadać własne 4 kąty. Nie da się zamaskować, iż nigdzie nie będzie nam się tak dobrze mieszkało, jak na swym. Coraz częściej decydujemy się na postawienie domku jednorodzinnego. Odczuwamy się wówczas zdecydowanie wiele bardziej swobodnie. Nie potrzebujemy się zamartwiać tym, iż za ścianą mieszak starsza oso... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny wywóz gruzu Sopot

Profesjonalny wywóz gruzu Sop »Dodano - 18.10.2018

Namawiamy do skorzystania z sposobności zamówienia pojemników albo worków on - line. Odwiedźcie naszą stronę, gdzie możecie dokonać całego zamówienia. Jak jeden mąż zadbajmy o środowisko a także sprawmy, że wszystkie Wasze odpady zostaną poddane recyklingowi czy też zostaną wywiezione w odpowiednie nawiasem mówiąc miej... zobacz szczegóły wpisu »

Kamieniarstwo Bytom

Kamieniarstwo Bytom »Dodano - 14.11.2018

Branża kamieniarska nie ma dla nas najmniejszych tajemnic. Od wielu lat trudnimy się wszystkim co jest z nią powiązane. Lecz również kreujemy nowe towary, niemniej jednak też zajmujemy się renowacją starych. Nasza propozycja obejmuje w szczególności produkcję grobowców, piwniczek, praktykowanie tekstów na nagrobkach bą... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze restauracje Toruń

Najlepsze restauracje Toruń »Dodano - 26.10.2018

W samym centrum Starego Miasta w Toruniu jest Ciżemka - pełna uroku restauracja i również bar kawowy. W jej komfortowych wnętrzach oraz w ogródku letnim każdy gość poczuje się nadzwyczaj. To idealne miejsce na organizację uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny czy komunie, lecz lecz również. Restauracja zaprasza p... zobacz szczegóły wpisu »

Tibia ots

Tibia ots »Dodano - 12.05.2020

Internet w życiu publicznym odgrywa potężną funkcję. Bowiem to dzięki niemu można właściwie niemało zdziałać i to bez wychodzenia spośród domu lub z dowolnie określonego przez nas internautów miejsca. Poza owym w świecie wirtualnym można być tylko kimkolwiek się zapragnie. Jest toż całkiem naturalna sprawa. Poza tym ow... zobacz szczegóły wpisu »

Muzyka relaksująca

Muzyka relaksująca »Dodano - 22.07.2020

Najistotniejsze dla każdego człowieka powinno być zdrowie. Prawdą jest, że żadna inna wartość nie ma znaczenia, jeśli zabraknie zdrowia. Dlatego właśnie tak ważne jest, żeby o nie właściwie dbać. Zdrowy tryb życia, właściwa dieta i aktywność fizyczna umożliwiają podtrzymać prawidłowe zdrowie. Ważne są jeszcze regularne... zobacz szczegóły wpisu »

Multiselect

Multiselect »Dodano - 22.12.2021

Rekrutacja to proces, który polega na na niniejszym, że spośród grona kandydatów wybiera się tychże najdoskonalszych. W zależności od takiego, gdzie człowiek chce się dostać musi liczyć się spośród różnym poziomem trudności. Bez najłagodniejszych wątpliwości to, żeby dostać się do policji jest szczególnie trudne. Nic w... zobacz szczegóły wpisu »

Testy do policji

Testy do policji »Dodano - 26.01.2022

Dzięki wykonywaniu jakiegoś zawodu człowiek jest w stanie szczególnie dużo się nauczyć. Trzeba podkreślić, że mnóstwo spośród nich właśnie służy społeczeństwu. Dzięki nim panuje porządek, spokój i są respektowane normy prawne. Do takich zawodów zalicza się formacje mundurowe. Wstępując w ich szeregi trzeba liczyć się z... zobacz szczegóły wpisu »