BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Produkcja CNC

Szanowni Państwo,
jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi szeroko pojętej obróbki skrawaniem, a w szczególności:
• Frezowanie CNC 3 i 5 Axis (max: 1100x800x550mm)
• Toczenie CNC i konwencjonalne (max: Ø =600, L=1200)
• Drążenie wgłębne EDM (max: X=600, Y=400, Z=450)
• Cięcie elektroerozyjne WEDM (max: X=600, Y=400, Z=410)
• Szlifowanie płaszczyzn (max: 950x450)
• Szlifowanie na okrągło (max: Ø =300, L=900)
• Wytaczanie (max: 2200x1200x1000)
• Wiercenie współrzędnościowe i promieniowe (Ø =160, M=130)
• Gwintowanie
• Cięcie wodą, laserem
• Spawanie MIG/MAG/TIG
• Obróbkę wykończeniową – piaskowanie, pyłkowanie, docieranie, polerowanie, malowanie proszkowe, lakierowanie
• zapewniamy obróbkę cieplną – hartowanie, czernienie, oksydowanie, cynkowanie, nawęglanie, azotowanie, niklowanie, miedziowanie.
Specjalizujemy się w wykonywaniu form wtryskowych GK i ZK, form rozdmuchowych jedno – i wielokrotnych, wykrojników jedno- i wielobiegowych, tłoczników jedno-i wielosekcyjnych, gilotyn i noży tnących, odcinaki, okrojniki, części zamienne i części maszyn, przyrządy specjalne i oprzyrządowanie, stemple, matryce. Realizujemy projekty kompleksowo, od wykonania dokumentacji technicznej po przeprowadzenie prób wtrysku w naszej wtryskowni. Realizujemy zlecenia prototypowe, jednostkowe, krótko i śrdnioseryjne obróbki stali narzędziowych, specjalnych, jakościowych do 75 HRC, aluminium, metali kolorowych, stopów tytanu, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na zaoferowanie Państwu realizacji zamówień w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach. Przyjmujemy także zlecenia na wtryskarki.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
www.bps.com.pl/
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Produkcja CNC
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 19.02.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.0/10 (16 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tłumacz londyn

Tłumacz londyn »Dodano - 10.12.2017

Kto z nas nie uczył się języka angielskiego? Aktualnie już w przedszkolu odbywają się zajęcia, jakie mają nam ułatwić go sobie przyswoić. Jednakże nawet jeżeli świetnie się nim posługujemy może pojawić się wielki problem kiedy musimy przetłumaczyć jakiś dokument. Bardzo powszechnie konieczne jest do tegoż specjalistycz... zobacz szczegóły wpisu »

Płyty betonowe

Płyty betonowe »Dodano - 14.11.2018

Dzisiaj na rynku przeważa przeświadczenie, iż trzeba wygenerować jak najwięcej artykułów na jak największą skalę. Toteż wykonuje się owo za pomocą maszyn plus niestety materiały też nie należą do najodpowiedniejszych pod względem jakości. Ponadto nie można w tym także liczyć na precyzję wykonania. Z pewnością pod tymi ... zobacz szczegóły wpisu »

Www.ddd.pl | deratyzacja Katowice

Www.ddd.pl | deratyzacja Kato »Dodano - 18.10.2018

Zakład dezynfekcji oferuje swoim klientom ochronę sanitarną pomieszczeń, w których występują różnorodne szkodniki, i również dezynfekcję po zgonie. Firma 'DDD Deja' realizuje usługi dla osób prywatnych oraz instytucji. Przedsiębiorstwo realizuje usługi tj: gazowanie zboża, zwalczanie kokcydiozy, monitoring haccp, derat... zobacz szczegóły wpisu »

Zabezpieczenie antykorozyjne

Zabezpieczenie antykorozyjne »Dodano - 14.11.2018

Przedsiębiorstwo wielobranżowe pod nazwą CHATE jest w stanie zaspokoić właściwie zróżnicowane potrzeby i również wymagania swoich klientów. Od szeroko rozumianej obróbki metali takiej jak jak też: obróbka plastyczna blach, usługi z dziedziny ślusarstwa po za tym czyścimy i odtłuszczamy metale, by były należycie przygot... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła narciarstwa Karpacz

Szkoła narciarstwa Karpacz »Dodano - 10.11.2020

Nauka jest procesem dość mozolnym, ale dzięki niej można wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Spośród całkowitą rzetelnością nie można poddawać się, jeżeli coś nie wyjdzie. Wprost odwrotnie powinno to stać się zachętą do dalszych działań. Ludzie nierzadko nie zdają sobie sprawy z takiego jak wiele mogą osiągnąć dzię... zobacz szczegóły wpisu »

Http://szczesliwyzakatek.pl

Http://szczesliwyzakatek.pl »Dodano - 25.02.2021

Ludzka psychika posiada niesłychanie mnogość odsłon. Składają się na nią nie tylko cechy indywidualne, lecz jeszcze elementy narzucone przez społeczeństwo. Trzeba się spośród owym pogodzić, że nie da się do końca jej rozeznać. Oczywiście psychologia wciąż się rozwija. Dzięki temuż ludzie borykający się kłopotami natury... zobacz szczegóły wpisu »

Filtry sprężonego powietrza

Filtry sprężonego powietrza »Dodano - 07.09.2021

Współczesny świat jest zaawansowany pod nadzwyczaj wieloma powodami. Dzieje to ze względu na technikę, skoro to jej rozwiązania są najbardziej potrzebne. Wkradła się ona praktycznie do każdej dziedziny życia publicznego. To dzięki różnego typu maszynom, czy też urządzeniom jest łatwiej wykonywać wszelkie czynności. Cho... zobacz szczegóły wpisu »

Scandinavian Cruises

Scandinavian Cruises »Dodano - 30.11.2021

Piękno należy przede wszystkim podziwiać. Stawać się jego częścią. Jest to najistotniejsze. Bowiem to człowiekowi przynosi przyjemność. Z całą pewnością potrzeba zwracać uwagę na piękno otaczającej przyrody. Wszelkie naturalne krajobrazy potrafią człowieka wprowadzić w niezwykły nastrój. Jakkolwiek piękno także wytwarz... zobacz szczegóły wpisu »

Baltic Sail

Baltic Sail »Dodano - 22.12.2021

Świat jest rewelacyjny i zachęca on do zapoznania wszelakiego zakątka. Acz wiele osób rezygnuje z tego. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyną mogą być za małe środki finansowe. Poza tym dochodzi również brak czasu. Obecne społeczeństwo nastawione jest na jednostkę. Ona dąży do tego, by coraz to doskonalsza właściwie na ka... zobacz szczegóły wpisu »

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna »Dodano - 21.01.2022

Prowadzenie swej działalności szczególnie w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Posiada wpływ na to niezwykle dużo czynników. Do jednego z najbardziej poważnych należy konkurencja. Jest bardzo wiele działalności oraz non stop zjawiają się nowe. Poza takim zmieniają się trendy. Stąd skoro skupimy się wyłącznie na oferc... zobacz szczegóły wpisu »