Elementy indukcyjne

Firma Telzam z siedzibą w Zambrowie trudni się w produkcji elementów i również podzespołów indukcyjnych. Funkcjonuje na rynku od wielu lat, oferując znaczny wybór towarów spełniających najwyższe wymagania. Posiadając system zarządzania jakością, kompleksowo sprawdza swoje wyroby na każdym etapie produkcji. Korzysta jedynie z przetestowanych komponentów. Przyjmuje zamówienia na małe a także duże serie produktów o parametrach dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Oferuje takie elementy indukcyjne jak transformatory impulsowe, telekomunikacyjne i separujące, ale nie tylko. Produkuje cewki do czujników indukcyjnych, i dławiki na rdzeniach szpulkowych a oprócz tego walcowych. Ogromny wachlarz obejmuje druty, lice, anteny DCF, korpusy oraz rdzenie. Telzam zapewnia fachowe konsulting oraz terminową realizację wszystkich zleceń.

  • Tytuł wpisu: Elementy indukcyjne
  • Adres witryny: https://telzam.pl
  • Data dodania: 28.06.2021 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (5 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Atmos chrast

Atmos chrast »Dodano - 09.01.2018

Dawniej życie było zupełnie trudniejsze. Wynikało to zwłaszcza z tegoż, że ludzie nie gospodarowali żadnymi urządzeniami, zaś jeśli były to ich dostępność była zdecydowanie mniejsza aniżeli współcześnie. Gdyż potrzeba było swoje odczekać w kolejkach. Dzisiaj tak faktycznie, aby coś mieć to nie ma najmniejszej potrzeby ... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda z Łodzi terapia logopedyczna w łódzkim

Logopeda z Łodzi terapia logo »Dodano - 18.10.2018

Jeżeli szukasz dobrego logopedy z województwa łódzkiego to dobrze trafiłeś. Anna Rzepkowska to dyplomowany nauczyciel i fachowy logopeda z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przy wyborze logopedy kieruj się nie tylko zasobem wiedzy terapeuty ale tez tym jak twoje dziecko z nim współpracuje. Czy jest narażone na stres ... zobacz szczegóły wpisu »

Kamery inspekcyjne

Kamery inspekcyjne »Dodano - 14.11.2018

Z dumą przedstawiamy Państwu spółkę Inter Global istniejącą na rynku od czasu 1997 roku, zajmującą się dostarczaniem najwyższej klasy towarów zastosowanych do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej, dla ratownictwa, a oprócz tego dla przemysłu. Dostarczany przez korporację Inter Global narzędzia na rzecz branży wodociągowe... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesny rozłącznik rin

Nowoczesny rozłącznik rin »Dodano - 18.10.2018

Nasz sklep e-commerce istnieje już od wielu lat i bezustannie staramy się poszerzać propozycję towarów się w nim znajdujących. Jest to jedna z najważniejszych zalet naszego sklepu. Do każdego klienta podchodzimy na sposób kompetentny a także zawsze staramy się uwieńczyć zamówienie w mgnieniu oka a oprócz tego sprawnie ... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczne prace hydrotechniczne

Specjalistyczne prace hydrote »Dodano - 29.12.2018

Pod warunkiem że potrzebujesz specjalistów od prac wodnych to musisz zaufać naszej firmie. Od kilku lat paramy się wszystkim co związane jest z pracami podwodnymi. W naszej ekipie pracują jedynie doświadczeni specjaliści, którzy odznaczają się sporymi umiejętnościami. Dzięki temu potrafią oni wykonać praktycznie każde ... zobacz szczegóły wpisu »

Kolorowe sukienki dla dziewczynek

Kolorowe sukienki dla dziewcz »Dodano - 14.01.2019

Emma to pochodząca z Polski marka odzieży dziewczęcej. Istnieje na rynku od ponad 20 lat i dostarcza towary produkowane w naszym kraju. Przedsiębiorstwo bezustannie rozwija się, wprowadzając innowacje i również zwracając sporą uwagę na szczegóły. Stosuje wysokiej jakości technologie, wzornictwo, kolorystykę i również p... zobacz szczegóły wpisu »

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni »Dodano - 30.04.2019

Firma Halzet od wielu lat para się wytwórstwem najlepszej klasy halogenowych promienników podczerwieni oraz żarówek halogenowych a oprócz tego lamp na podczerwień. Przedsiębiorstwo cieszy się międzynarodową sławą, którą zdobyła dzięki doskonałej jakości swoich produktów. Proponowane przez nią promienniki, mogą mieć zas... zobacz szczegóły wpisu »

Bankowy - Twoje finanse, nasze rozwiązania

Bankowy - Twoje finanse, nasz »Dodano - 19.07.2020

Bogdan Bankowy ekspert finansowy, Twój najlepszy partner w dziedzinie finansów. Bankowość elektroniczna, konta bankowe, kredyty, mapa po świecie finansów, pożyczki, karty kredytowe, ubezpieczenia. Dlaczego warto i jak oszczędzać pieniądze. Szczególnie polecany jest ranking banków, który przedstawia najlepsze banki oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości złącza koncentryczne

Wysokiej jakości złącza konce »Dodano - 24.06.2021

Abc Elektronik z siedzibą w Gorlicach specjalizuje się w dystrybucji elementów elektronicznych, elektrycznych a także elektromagnetycznych. Działa na rynku od wielu lat i również współpracuje z renomowanymi dostawcami. Obsługuje ośrodki badawczo-rozwojowe, wytwórców zaawansowanych urządzeń i zakłady przemysłowe z całeg... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny monitoring Toruń

Profesjonalny monitoring Toru »Dodano - 28.03.2022

Postęp przestępczości a oprócz tego liczby włamań lecz i do obiektów użyteczności publicznej, ale również do prywatnych domów spowodowały wzmożone zaciekawienie tematyką alarmów antywłamaniowych. Alarmy są dostosowane do współczesnych metod działania włamywaczy. Droga ich działania i obsługa wykorzystują najnowocześnie... zobacz szczegóły wpisu »