Kompleksowe wtryskiwanie tworzyw sztucznych

Ofertę przedsiębiorca stanowi przede wszystkim szeroko pojmowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, polegające na pracy wysokiej klasy urządzeń - sterowanych numerycznie wtryskarek cechujących się siłą nacisku od 25 do 800 ton. Produkcja skomplikowanych detali z tworzyw sztucznych jest możliwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii - wtrysku dwukomponentowego i wtrysku z gazem. Produkcja form wtryskowych odbywa się zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa pracy i z uwzględnieniem norm przyjaznych dla środowiska naturalnego, chociażby przy utylizacji powstałych odpadów. Firma wciąż podnosi kwalifikacje pracowników oraz rozbudowuje zaawansowany technologicznie park maszynowy - oprócz wtryskarek posiada maszynę pomiarową 3D, wysokościomierz, grubościomierz ultradźwiękowy a oprócz tego twardościomierz a także systemu suszenia i również dozowania tworzyw.

  • Tytuł wpisu: Kompleksowe wtryskiwanie tworzyw sztucznych
  • Adres witryny: kaplast.com.pl
  • Data dodania: 14.11.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.1/10 (18 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Maszyny rozlewnicze

Maszyny rozlewnicze »Dodano - 06.11.2018

Nalewarki odgrywają niezwykle ważną rolę w kompletnej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dozowanie produktów do wysterylizowanych opakowań. Nowe nalewarki zaopatrzone są w funkcje udoskonalające wydajność linii rozlewniczej. Można jest ustawić pod względem rodzaju i gęstości dozowanego produktu, jak i objętości poje... zobacz szczegóły wpisu »

Producent nakrętek

Producent nakrętek »Dodano - 06.11.2018

Firma "Podwysocki" to fabrykant nakrętek i również korków dla przemysłu spożywczego, oraz dla branży farmaceutycznej. Przedsiębiorstwo posiada niezwykle szeroką a oprócz tego elastyczną ofertę. W propozycji posiadamy między innymi nakrętki do miodu, kapsle olejowe, czy też korek do wina. Wszystkie projekty są... zobacz szczegóły wpisu »

Fantech.pl | obudowy wentylatorów

Fantech.pl | obudowy wentylat »Dodano - 12.11.2018

Jeżeli aktywnie działasz w branży dotyczącej rolnictwa lub budownictwem, wiedz doskonale o tym, że bez wysokiej jakości urządzeń przeprowadzenie niektórych działań jest po prostu niemożliwe. W twojej firmie niewątpliwie ważną rolę odgrywają wentylatory przemysłowe, dlatego o ile do tej pory Ci ich brakuje bądź nie jest... zobacz szczegóły wpisu »

Konsole do okien ags.org.pl

Konsole do okien ags.org.pl »Dodano - 29.12.2018

Jesteśmy firmą, która para się realizacją ciekawych systemów mocowań przeznaczonych dla budownictwa. Poza produkowaniem trudnimy się też ich projektowaniem a także wykonywaniem. Jesteśmy pewni, że jakość dostarczanych przez nas artykułów jest na bardzo wysokim poziomie skoro dysponujemy świetną ekipą pracowników. Zapew... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania Bydgoszcz

Opakowania Bydgoszcz »Dodano - 23.02.2019

Przedsiębiorstwo OPAK to spółka, która współpracuje z podmiotami gospodarczymi z różnorakich branż. Jeśli szukacie sprawdzonego dostawcy opakowań, to śmiało zadzwońcie do Bydgoszczy, a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę. Każdy klient a oprócz tego jego potrzeby jest dla nas istotne, stąd zawsze ang... zobacz szczegóły wpisu »

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni »Dodano - 30.04.2019

Firma Halzet od wielu lat para się wytwórstwem najlepszej klasy halogenowych promienników podczerwieni oraz żarówek halogenowych a oprócz tego lamp na podczerwień. Przedsiębiorstwo cieszy się międzynarodową sławą, którą zdobyła dzięki doskonałej jakości swoich produktów. Proponowane przez nią promienniki, mogą mieć zas... zobacz szczegóły wpisu »

Vemag

Vemag »Dodano - 04.12.2020

Przetwórstwo mięsne to branża, w której jakość jest najistotniejsza. Zapewne wie o tym spółka Walowsky Kraków, która na rynku polskim działa już od przeszło 30 lat. Ich specjalizacją są wszelkiego gatunku maszyny i przybory, które są niezbędne do prawidłowego przechowywania świeżego mięsa. W tym także są to pakowaczki ... zobacz szczegóły wpisu »

Twardościomierz rockwella

Twardościomierz rockwella »Dodano - 30.01.2021

Serwis Press istnieje na rynku od przeszło 25 lat. Tak długie doświadczenie w branży urządzeń pomiarowych sprawia, że jest to jeden z w największym stopniu godnych zaufania dostawców tego typu maszyn. W ofercie serwisu Press znajdziemy jedynie urządzenia renomowanych wytwórców, takie jak twardościomierz shore, czy twar... zobacz szczegóły wpisu »

Spawanie tig mig mag

Spawanie tig mig mag »Dodano - 28.03.2021

Konstrukcje przemysłowe wytwarzane przez firmę Zugil z wieloletnim doświadczeniem to zabezpieczenie zakupu doskonałej klasy. Z proponowanych produktów mamy do wyboru: konstrukcje dla przemysłu kolejowego, elementy maszyn budowlanych, konstrukcje dźwigowe, a także kruszarki czy przesiewacze a także separatory piasku. To... zobacz szczegóły wpisu »

Beton siedlce

Beton siedlce »Dodano - 30.10.2021

Jako jeden z największych wytwórców w Polsce możemy zaproponować Państwu przemysłową kostkę brukową, jak oraz również piękną kostkę dekoracyjną. Możemy poszczycić się niezwykle bogatym wachlarzem kształtów i również rozmiarów, dzięki czemu każdy odkryje coś dla siebie. Na rynku działamy od 1989 roku a oprócz tego przez... zobacz szczegóły wpisu »