Teflon Bydgoszcz

Jeżeli poszukują Państwo doskonałej jakości materiałów termoizolacyjnych, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem bydgoskiej firmy Graftex. Działamy na rynku przeszło 18 lat, kierując swoją propozycję do Klientów z całej Polski. Proponujemy produkty znanych marek takich jak Klinger, Polonit czy Ensinger. Nasz katalog artykułów obejmuje między innymi klingeryt, pierścienie uszczelniające, uszczelki spiralne i również tworzywa sztuczne. W dodatku posiadamy szczeliwa do zaworów oraz pomp, okładziny cierne oraz taśmy hamulcowe. Polecamy także materiały z ekspandowanego PTFE a oprócz tego wyroby z elastomerów PUR i PUQ. Zapewniamy pomagier w wyborze odpowiednich produktów z katalogu. Nabywając je u nas, mogą Państwo opierać się atrakcyjne ceny i również szybką realizację zamówień. Po więcej informacji Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Graftex zaprasza na stronę!

  • Tytuł wpisu: Teflon Bydgoszcz
  • Adres witryny: www.graftex.pl
  • Data dodania: 14.11.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.5/10 (31 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Maszyny rozlewnicze

Maszyny rozlewnicze »Dodano - 06.11.2018

Nalewarki odgrywają niezwykle ważną rolę w kompletnej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dozowanie produktów do wysterylizowanych opakowań. Nowe nalewarki zaopatrzone są w funkcje udoskonalające wydajność linii rozlewniczej. Można jest ustawić pod względem rodzaju i gęstości dozowanego produktu, jak i objętości poje... zobacz szczegóły wpisu »

Palniknapeletkutno.pl - kotłownie kontenerowe łódzkie

Palniknapeletkutno.pl - kotło »Dodano - 14.11.2018

Jeżeli uważają Państwo, że porządne palniki na pellet muszą bardzo sporo kosztować, to po zapoznaniu się z naszymi produktami, co koń wyskoczy zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy Państwu wysokiej klasy palniki na pellet, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych i... zobacz szczegóły wpisu »

Filtry ciśnieniowe unitexprodukcja.com.pl

Filtry ciśnieniowe unitexprod »Dodano - 14.11.2018

Nasze zakład produkcyjny powstało w 1989 roku. Nade wszystko specjalizujemy się w technologiach uzdatniania wody zarówno do celów pitnych jak i gospodarczych, ciepłownictwa i przemysłu. Posiadamy olbrzymie doświadczenie i bardzo wielu usatysfakcjonowanych nabywców. Nasze produkty to m. in. filtry ciśnieniowe, mieszacze... zobacz szczegóły wpisu »

Prądnice prądu przemiennego

Prądnice prądu przemiennego »Dodano - 14.11.2018

Przedsębiorstwo WAMEL Silniki Elektryczne Sp. z o. o to polska firma trudniąca się wytwórstwem silników elektrycznych, co podkreśla już nazwa przedsiębiorstwa. WAMEL posiada dużą ilość towarów. Wśród nich są oferowane motoreduktory prądu stałego oraz zmiennego, silniki z magnesami trwałymi, silniki uniwersalne, silniki... zobacz szczegóły wpisu »

Profile plastikowe

Profile plastikowe »Dodano - 28.10.2018

Nasze przedsiębiorstwo działa już od niemal dwóch dekad na naszym rynku. Jako przedsiębiorstwo Europrofil dokładamy sporo pracy by spinać manipulację tworzyw sztucznych z ekologią. Jesteśmy największym w północnej Polsce odbiorcą ścinek poprodukcyjnych PVC-U. Ścinki te poddajemy procesowi odzysku by potem zastosować je... zobacz szczegóły wpisu »

Renowacje okien

Renowacje okien »Dodano - 28.11.2018

Przedsiębiorstwo Master - Art istnieje na rynku od 1994 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, żeby świadczyć swoim klientom usługi stolarskie na najlepszym poziomie. Niemałe doświadczenie i pasja, w tym przypadku tworzą mieszankę, która uzewnętrznia się w pięknych przedmiotach z duszą. Na stronie internetowej... zobacz szczegóły wpisu »

Hafciarka komputerowa - sprawdź

Hafciarka komputerowa - spraw »Dodano - 30.12.2018

Jeżeli śni się Wam haft reklamowy, który cieszy się dużą popularnością między klienteli, to miło namawiamy do skontaktowania z naszą firmą. Posiadamy dla Państwa bowiem najlepsze hafciarki do wykorzystania domowego, jak również mamy multi-hafciarki przystosowane do pracy w działalności gospodarczej. Ludzie coraz chętni... zobacz szczegóły wpisu »

GPO-3 - sprawdź

GPO-3 - sprawdź »Dodano - 26.01.2019

Tworzywa elektroizolacyjne są bez wątpienia wymaganym elementem w każdej instalacji elektrycznej a oprócz tego elektronicznej, jako że zapewniają one stałą ochronę przeciwko ewentualnym obrażeniom osób jej używających bądź przeciwko wypadkom, które mogłyby powodować straty materialne. Zdajemy sobie sprawę z tego jak is... zobacz szczegóły wpisu »

Elementy indukcyjne

Elementy indukcyjne »Dodano - 28.06.2021

Firma Telzam z siedzibą w Zambrowie trudni się w produkcji elementów i również podzespołów indukcyjnych. Funkcjonuje na rynku od wielu lat, oferując znaczny wybór towarów spełniających najwyższe wymagania. Posiadając system zarządzania jakością, kompleksowo sprawdza swoje wyroby na każdym etapie produkcji. Korzysta jed... zobacz szczegóły wpisu »

Producent piskląt

Producent piskląt »Dodano - 21.02.2022

Wielkopolska Spółka Drobiarska Drob S. A. zajmuje się wytwarzaniem jaj wylęgowych kur mięsnych. Od wielu lat cieszy się również opinią sprawdzonego producenta oraz sprzedawcy piskląt drobiowych. Dysponuje zakładami wylęgowymi i fermami reprodukcyjnymi o dużej mocy produkcyjnej. Obiekty te wyposażone są w nowoczesne urz... zobacz szczegóły wpisu »