Tłoczenie płyt CD i DVD

Wydawnictwo Velin oferuje swoje usługi kompleksowego wyprodukowania płyt CD lub DVD z tłoczeniem, nadrukiem na płytach i stosownymi okładkami. Podstawowe usługi to nie tylko tłoczenie płyt czy nadruki na płytach, ale również archiwizacja plików, wytłaczanie płyt czy wydruk poligrafii. Dzięki skorzystaniu z oferty można ograniczyć nakłady finansowe, które związane są z promocją utworów muzycznych, sprzedażą czy przechowywaniem danych w zapisie cyfrowym. Cennik tłoczenia płyt, przykłady oferowanych opakowań i potrzebne szablony do przygotowania grafiki można znaleźć na stronie internetowej. Nie musimy już organizować dodatkowej przestrzeni biurowej, aby solidne składować swoje dokumenty, gdyż w sposób bezpieczny przez wiele lat mogą być gromadzone na nośnikach optycznych. Klienci mają również do wyboru różne rodzaje uszlachetnienia okładek na płyty czy kopert kartonowych, między innymi lakier UV, laminat matowy, laminat błyszczący lub punktowy.

  • Tytuł wpisu: Tłoczenie płyt CD i DVD
  • Adres witryny: www.velin.pl
  • Data dodania: 13.02.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.4/10 (25 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Http://budnewsy.pl

Http://budnewsy.pl »Dodano - 29.12.2017

Otoczenie wyjątkowo oddziałuje na podejście kogoś do niemało spraw. W tym nie jedynie ma znaczenie to w jakim gronie się obracamy, lecz również wszelkie dobra materialne. Otóż to jaki mieliśmy dom, pokój, bądź ogród wpływa na naszą percepcję. Dajmy na to osobę, jaka całe życie wychowywała się w luksusie to już na pewno... zobacz szczegóły wpisu »

Rolety tychy

Rolety tychy »Dodano - 06.11.2018

Poczuć się jak w domu oznacza, że wówczas czuje się niepowtarzalny komfort, zaś dodatkowo swobodę. Pojęcie domu można rozumieć na dwa podstawowe sposoby. Mianowicie ten pierwszy odnosi się do ujęcia metaforycznego, gdzie wyrażając dom mamy na myśli rodzinę, tudzież drugi jest po prostu określeniem obiektu budowlanego. ... zobacz szczegóły wpisu »

Manekiny sklepowe

Manekiny sklepowe »Dodano - 24.07.2020

Wszelki prowadząc swą firmę pragnie osiągnąć sukces. Gdyż przecież stąd w dużej mierze człowiek decyduje się na założenie firmy. Potrzeba sięgać wysoko, iżby po prostu samemu ze sobą czuć się jak najlepiej. Im więcej człowiek robi coś dobrze owym jego poczucie swej wartości wzrasta plus pozyskuje szacunek w oczach otoc... zobacz szczegóły wpisu »

Tarot anielski

Tarot anielski »Dodano - 25.11.2020

To co transcendentalne często budzi zachwyt oraz lęk. Takowa rozbieżność uczuć jest czymś naturalnym w przypadku czegoś czego człowiek do końca nie zna i przenigdy nie pozna tutaj na ziemi. Duchowość jest niezwykle skomplikowaną kwestią, ale również kluczem do poznania samego siebie. Warto robić to nie tylko w jednym k... zobacz szczegóły wpisu »

Uznany lombard Sosnowiec

Uznany lombard Sosnowiec »Dodano - 09.01.2021

Firma Kaps działa na polskim rynku już od dobrych kilkunastu lat. Jest to kompetentna firma, która do tej pory się rozwija oraz stara się, aby jej punkty obsługi znalazły się także w innych miastach na całym terenie Polski, co bez wątpienia ułatwi kontakt z klientami. Ten komis oferuje w rzeczywistości sporo. Szczególn... zobacz szczegóły wpisu »

Https://jak.edu.pl

Https://jak.edu.pl »Dodano - 25.02.2021

Ludzie posiadają niesłychanie złożoną naturę. Poza takim nieustannie się zmieniają. Takie zmiany uwarunkowane są takim co dzieje się w otoczeniu. Wskutek poniekąd zranienia następuje ogromne zamknięcie się w sobie lub też oschłość względem innych osób. Spośród całą pewnością nie jest łatwo radzić sobie spośród kłopotam... zobacz szczegóły wpisu »

Producent mebli

Producent mebli »Dodano - 19.03.2021

Prowadzenie biznesu z całą rzetelnością jest marzeniem wielkiej ilości osób. Wszelako trzeba naznaczyć, że nie dosłownie każdy się do takiego w zupełności nadaje. Bezsprzecznie nie liczy się jedynie pomysł, lecz przede wszystkim potrzeba wyróżniać się sprytem i tak zwanymi stalowymi nerwami. Oczywiście podstawowa jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Badanie mikrobiologiczne wody Warszawa

Badanie mikrobiologiczne wody »Dodano - 08.03.2022

Pasja w życiu jest czymś, co napędza do działania i powoduje wiele radości. Człowiek, który połączył pracę z zainteresowaniem tak właściwie absolutnie nie pracuje wyłącznie wykonuje coś z ogromną przyjemnością. Na pewno jest wówczas bardziej zaangażowany i oddany w wykonywanie zadań. Spośród całkowitą pewnością każdy k... zobacz szczegóły wpisu »

Koszulki chrześcijańskie

Koszulki chrześcijańskie »Dodano - 26.08.2022

Wiara jest najważniejszą częścią życia. Można powiedzieć, że wyznacza nam cele, kształtuje nas, powoduje, że posiadamy system wartości wedle jakiego warto żyć. W Polsce religią górującą jest chrześcijaństwo. Tu najistotniejszą kwestią jest miłosierdzie. Wszelaki człowiek zasługuje na drugą szansę. Choć najtrudniejsze j... zobacz szczegóły wpisu »

Olej do drewna Walrus Oil

Olej do drewna Walrus Oil »Dodano - 07.09.2022

Obecny rynek całkowity jest przeróżnego typu firm. Panuje na nim otwartość na wszelką innowacyjność, albo chęci. Konkurencja jest niezmiernie duża. Niezaprzeczalnie ciężko jest się wybić spośród niej. Choć staje się niniejsze prawdopodobnie. Wówczas trzeba działać w wielu dziedzinach. Na pewno należy zainwestować w mar... zobacz szczegóły wpisu »