Analizy danych

Statystyka od A do Z to multimedialna baza wiedzy z zakresu statystyki, ekonometrii jak również data mining. Jako portal o charakterze edukacyjno-naukowym popularyzuje myślową a także stosowaną mądrość z wysoko wymienionych obszarów, stanowiąc wsparcie merytoryczne również dla niedoświadczonych miłośników statystyki i analizy danych, jak także wszelkich tych, którzy chcieliby zgłębić aktualnie dysponowane w bieżącym obszarze umiejętności. Serwis poświęcony jest dla pracowników naukowych, doktorantów jak również studentów, jak i - dla hobbystów zagadnień statystycznych bądź ciekawych tematyką statystyczną przedsiębiorców z różnych gałęzi.

Oceń stronę

Ocena: 2.7/10 (15 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Top Women

Top Women »Dodano - 14.11.2018

Internet jest nowoczesnym środkiem społecznego przekazu, który dostarcza multum opcji. Na pewno dzięki niemu odbiorcy wszelakich treści nie są już bierni, lecz mogą aktywnie działać przez dodawanie komentarzy lub udzielanie się w mediach społecznościowych. Można powiedzieć, iż odbiorca jest również nadawcą. Na pewno du... zobacz szczegóły wpisu »

Przechowywanie kamperów

Przechowywanie kamperów »Dodano - 14.11.2018

Doskonałe miejsca do przechowywania dokumentów, zwierząt i wielu innych przedmiotów można znaleźć na naszym portalu. Znajdują się u nas oferty pochodzące z terenu całej polski oferowane zarówno przez firmy jak i osoby prywatne. Gwarantujemy, że każdą ofertę dokładnie sprawdzamy i gwarantujemy jej wysoką jakość. Zapewni... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne drukarki UV

Profesjonalne drukarki UV »Dodano - 20.02.2019

Potrzebują Państwo drukarki do koszulek albo innej odzieży? Ciepło namawiamy do zapoznania się z propozycją naszych urządzeń umożliwiających nanoszenie druku na tekstylia. Zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich klientów, w następstwie tego mamy szacunek do ich wymogów. Wierzymy, że nadruki, jakie zostaną przez Cie... zobacz szczegóły wpisu »

Przepisy na ciasta i desery | Delektujemy.pl

Przepisy na ciasta i desery | »Dodano - 05.04.2019

Na stronie internetowej delektujemy. pl znaleźć można wiele inspiracji na słodkie wypieki. Jedna przepisy na ciasta to tylko część spośród wielu dostępnych informacji. Słodkie desery czy dietetyczne przekąski na słodko podbiją z pewnością każdą imprezę. Tor na szybko? Domowy budyń? Od dziś to żaden problem! Wystarczy o... zobacz szczegóły wpisu »

LIK Czarter jachtów

LIK Czarter jachtów »Dodano - 08.04.2019

Wynajem w firmie gwarantuje ci bezpieczeństwo i spokój podczas rejsu. Możesz podpisać umowę czarterową nawet na kilka tygodni. W katalogu znajdziesz jachty przeznaczone dla osób z uprawnieniami, jak również łodzie motorowe, którymi pływać może każdy. Przystępność wielu modeli gwarantuje, że każdy znajdzie łódź odpowied... zobacz szczegóły wpisu »

Bezpłatne ogłoszenia w internecie

Bezpłatne ogłoszenia w intern »Dodano - 11.12.2019

Poszukujesz sprawdzonego miejsca, takiego jak portal ogłoszeń, który pozwoli Ci na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Chcesz kupować i sprzedawać produkty w doskonałych cenach, odszukiwać potencjalnych pracodawców i pracowników z pierwszej ręki? A może zamierzasz wynająć, sprzedać lub zamienić posiadłość, sprzęt, ... zobacz szczegóły wpisu »

Podstawy francuskiego

Podstawy francuskiego »Dodano - 29.02.2020

Bez liczb nie umiemy pojąć normalnego funkcjonowania. I nic nie zalecimy na epizod, że liczby otaczają nas, a podczas poznawania języka, są one jego nierozłącznym elementem. Możemy nie potrafić pojęć specjalistycznych w języku francuskim, ale liczebniki są nierozerwalnym elementem nauki, bez której nie podołamy w konwe... zobacz szczegóły wpisu »

Magia

Magia »Dodano - 20.10.2020

Człowiek jest najmądrzejszą istotą na planecie. Dzięki wrodzonej ciekawości społeczność zdołała bardzo poznać świat, zaś to wpłynęło na powstanie mnóstwa wynalazków plus dokonaniu odkryć. Poza owym nastąpił znaczący zwrot w medycynie, a także dziedzinie psychicznej. Tak naprawdę każdy najdrobniejszy detal ma wpływ na j... zobacz szczegóły wpisu »

WNTT.PL

WNTT.PL »Dodano - 15.06.2021

Wiedza w zakresie zdrowia i urody wymaga nieustannego rozwijania, aby przyniosła oczekiwane efekty. Cennym źródłem informacji na temat dietetyki, seksuologii, rekreacji czy kosmetologii jest serwis internetowy wntt. pl, który oferuje czytelnikom dostęp do kompleksowych poradników i artykułów tematycznych. Na stronie zn... zobacz szczegóły wpisu »

Ogloszenia.info.pl

Ogloszenia.info.pl »Dodano - 26.08.2021

Zamiarem naszego ogólnopolskiego serwisu internetowego jest zapewnienie możliwości umieszczenia drobnych ogłoszeń firmowych, jakie można zaprezentować możliwym kontrahentom z wybranych rejonów kraju, a nawet miast. Zezwala to umieścić zarówno darmowe, jak i również płatne ogłoszenia, jakie trafią do zaintrygowanych z k... zobacz szczegóły wpisu »