Maciej Cieśla

Dosłownie każdy spośród nas pragnie otaczać się ładnymi rzeczami. Powoduje toż, że lepiej się czujemy oraz mamy doskonałe nastawienie. Stąd też niezwykle przykładamy się do tegoż aby wnętrze naszego domku, bądź też mieszkania było właściwie urządzone. Rozmaitego rodzaju dodatki mogą spowodować, że wnętrze każdego pomieszczenia nabierze swego oryginalnego charakteru. Coraz większą ilość osób stawia na obrazy. Są one czymś niesamowitym i ponadczasowym. Gdyż artyści preferują różnorodne style dosłownie każdy z nas odkryje coś, dla siebie, coś co od razu wpadnie nam w oko. Jeżeli ciekawi Was sztuka współczesna pewnie bardzo spodobają się Wam prace, które wykonał Maciej Cieśla absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W własnych obrazach kieruje się przyrodą, folklorem, ale również i tematyką społeczną. Jego niepowtarzalny styl zawiera między innymi abstrakcję, oraz symbolizm. Na popularniej stronie internetowej jaką jest Wikipedia znajdziecie nie wyłącznie życiorys tegoż wyjątkowego polskiego malarza współczesnego, ale też kilka wiadomości o jego twórczości oraz serie malarskie.

Oceń stronę

Ocena: 2.9/10 (20 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Puls Życia Sprawdziany

Puls Życia Sprawdziany »Dodano - 17.09.2018

Po ukończeniu 6 podstawowych klas szkoły normalnie przyszedłby czas na gimnazjum, jednak to od niedawna się zmieniło. Zamiast trzech klasa gimnazjalnych wprowadzono sprawdziany puls życia klasa 7 oraz klasa 8. To znaczny ciężar dla uczniów, bo muszą się teraz bardziej przykładać do Puls życia 7 sprawdziany. Jest w nim ... zobacz szczegóły wpisu »

Sztuka

Sztuka »Dodano - 03.10.2018

Malarstwo towarzyszy ludziom od zawsze. Wszystkie osoby, jakie się nim ciekawią na pewno bez większego problemu wyliczą znanych malarzy z danych epok, ale także i ich prace. Z biegiem czasy sztuka się odmieniała. Aktualnie najpowszechniejsze jest malarstwo współczesne. Obrazy mają przede wszystkim wszy zainteresować dr... zobacz szczegóły wpisu »

Wywoływanie zdjęć przez internet

Wywoływanie zdjęć przez inter »Dodano - 08.10.2018

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego fotolabu. Oferujemy wywoływanie zdjęć przez internet w niskich cenach, oraz przy zachowaniu najwyższej jakości wydruku. Prześlesz do nas swoje pliki łatwą w obsłudze aplikację dostępną przez przeglądarkę internetową. Wywołujemy zdjęcia we wszystkich standardowych formatach, a ... zobacz szczegóły wpisu »

Https://talen.pl - sztalugi studyjne

Https://talen.pl - sztalugi s »Dodano - 23.11.2018

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Mamy dla Was różnorakie artykuły dla plastyków. Do wypróbowania naszego katalogu namawiamy prawdziwych zawodowców, jak również amatorów. Otrzymacie u nas rozmaite farby, które pomogą Wam stworzyć w rzeczywistości wspaniałe dzieła. Farby olejne, akwarelowe, akrylowe, olejn... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Częstochowa

Fotografia ślubna Częstochowa »Dodano - 08.11.2018

Każdy komu niezbędny jest sprawdzonej jakości fotograf ślubny Katowice musi zaznajomić się z 100% ofertą naszej firmy, która zajmuje się realizowaniem usług z zakresu fotografii. Na rynku działamy od sporej ilości lat oferując usługi jako fotograf ślubny mający bardzo ogromne umiejętności. Ciągle pragniemy powiększać n... zobacz szczegóły wpisu »

Wywoływanie zdjęć przez internet

Wywoływanie zdjęć przez inter »Dodano - 05.12.2018

Zadbaj o swoje zdjęcia. Tak wiele plików ulega zapomnieniu gromadząc się na karcie pamięci. Wyślij najlepsze fotografie do nas za pomocą wygodnej aplikacji instalowanej wprost na Twoim smartfonie. My zadbamy, abyś cieszył się swoimi wspomnieniami przez długie lata. Stosujemy wysokiej klasy chemię, oraz papiery markowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Przegrywanie VHS na DVD - Digital - Usługi Archiwizacyjne

Przegrywanie VHS na DVD - Dig »Dodano - 29.03.2020

Przegrywanie VHS na DVD | Stała cena 28zł za kasetę | Przegrywanie kaset odbywa się tylko na profesjonalnym sprzęcie. nnPrzegrywanie VHS na DVD - najwyższa jakość w PolscenNasza usługa przegrywania kaset VHS na DVD jest przeznaczona dla osób wymagających. nn- wykonanie usługi na profesionalnym sprzęcien- stosujemy kore... zobacz szczegóły wpisu »

Studio fotograficzne Warszawa - studiorzeka.pl

Studio fotograficzne Warszawa »Dodano - 19.01.2023

Studio Rzeka jest miejscem, w którym z powodzeniem udaje się skorzystać z możliwości wynajęcia Sali na fotograficzne cykliczne warsztaty, czy organizowane tam wernisaże. To fenomenalna okazja dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic, którzy chcą wykorzystać studio fotograficzne w roli przestrzeni kreatywnej w stolicy... zobacz szczegóły wpisu »