Adwokat - Dąbrowa Górnicza

Zdarza się nam, naszym bliskim popełnić różne głupstwa. Niosą one czasem groźne konsekwencje prawne. Odpowiedzią na takie zagrożenia są osoby zajmujące się fachowym poradnictwem prawnym. Taką osobą jest adwokat Pytlewski prowadzący praktykę prawniczą którą jest kancelaria adwokacka. Posiada biura w miastach: Dąbrowa Górnicza oraz Jastrzębie-Zdrój. Adwokat pragnął bowiem zapewnić pełną i wygodną pomoc prawną mieszkańcom Śląska i okolic. Nie zmienia to jednak faktu, że adwokat nie świadczy tylko usług prawnych w tych miastach tj. Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój, lecz na obszarze całego kraju. Genezą kancelarii jest wrodzona chęć niesienia pomocy prawnej potrzebującym. Naczelną zasadą adwokata i prowadzonej przez niego kancelarii prawnej jest dążenie do tego, aby osoba potrzebująca wsparcia prawnego nie została pozostawiona sama sobie. Celowi temu służy udział adwokata w programach bezpłatnych porad prawnych jak również występowanie w imieniu klientów w procesach sądowych z urzędu. Jakość usług prawnych zapewnia wiedza i bogate doświadczenie zawodowe zdobyte przez adwokata na przestrzeni ostatnich lat w trakcie zatrudnienia w organach wymiaru sprawiedliwości. Nieobce adwokatowi są takie sprawy jak dotyczące:
- spadków w postaci: procesów o zachowki,
- nieruchomości w postaci: procesów o podział nieruchomości, zasiedzenie,
- przestępstw i przestępstw karnoskarbowych w postaci obrony oskarżonych,
- stosunków pracy w postaci procesów sądowych z odwołań pracowników,
- stosunku ubezpieczenia społecznego w postaci sporządzania odwołań do decyzji Z. U. S.,
- stosunków rodzinnych w postaci procesów o rozwód,
- spraw gospodarczych w postaci obsługi prawnej przedsiębiorców, procesów gospodarczych,
- windykacji należności.
Każdemu adwokat zapewnia indywidualne podejście do problemu z którym zgłosił się do adwokata i kancelarii. Świadczenie usług wiąże się z zachowaniem tajemnicy adwokackiej. Zapraszamy do biur kancelarii.

Oceń stronę

Ocena: 3.6/10 (34 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Notariusz Radzińska

Notariusz Radzińska »Dodano - 26.10.2018

Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego głównym celem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interes prawny przed nieoczekiwanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacj... zobacz szczegóły wpisu »

Adwokat

Adwokat »Dodano - 06.11.2018

Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego przedstawiciela. Nasz biegły zespół kreują prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii adwokackiej Ius Cogens panuje przekonanie, że nikt nie wie wszystkiego i nie może t... zobacz szczegóły wpisu »

Adwokat

Adwokat »Dodano - 06.11.2018

Nie stresuj się na myśl o problemach związanych z prawem. Wysokiej jakości fachowcy są do Twojej dyspozycji w poważanej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej miejscu pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania prawne i niezawodność w każdej sytuacji. Troszczymy się o naszych Kontrahentów proponując usługi prawne w pr... zobacz szczegóły wpisu »

Anchor adwokat wodzislaw slaski rozwod

Anchor adwokat wodzislaw slas »Dodano - 12.10.2018

Mówi się, że ''nieznajomość prawa szkodzi''. Jest to ewidentnie prawda. Każdy człowiek musi przestrzegać swoich obowiązków, lecz jednocześnie ma również swoje prawa. Jednakże jeśli podejmuje się jakieś działanie toż zawsze powinno się mieć na uwadze jakiekolwiek konsekwencje prawne. Prawo zawiera rzeczywiście każdą dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Prawnik Kielce

Prawnik Kielce »Dodano - 05.12.2018

Rozwód jest to niełatwa sprawa dla każdej ze stron. Wiadomo wszakże, że gdy braliśmy ślub oraz planowaliśmy założenie rodzinki byliśmy przekonani, że będziemy już na zawsze razem, iż przejdziemy dosłownie wszystkie przeciwności losu i tymże pokrewne. Niestety, jednakże nie za każdym razem się to udaje. Kiedy już przest... zobacz szczegóły wpisu »

Prawnik wypadki UK

Prawnik wypadki UK »Dodano - 16.01.2019

Rozpoczynając pracę w nowej firmie pozostajemy poinformowani o rozmaitego rodzaju niebezpieczeństwach, jakie wiążą się z wykonywaniem konkretnych obowiązków. Jednakże nawet jeśli będziemy bardzo uważali może dojść do wypadku i to nie obowiązkowo z naszej winy. Jednakże bez różnicy na okoliczności należy nam się zadośću... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

Kancelaria Prawna Klisz i Wsp »Dodano - 08.03.2019

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy działająca we Wrocławiu wychodzi zarówno do Klientów biznesowych, jak również prywatnych z asortymentem specjalistycznych usług prawniczych. Bardzo wyraźnym atutem Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy jest niewątpliwie doświadczony i wykwalifikowany zespół prawników, w którym każdy p... zobacz szczegóły wpisu »

Unieważnianie kredytu frankowego

Unieważnianie kredytu frankow »Dodano - 24.09.2021

Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do s... zobacz szczegóły wpisu »

Notariusz Olsztyn

Notariusz Olsztyn »Dodano - 07.05.2024

Nasza Kancelaria Notarialna, położona w centrum Olsztyna, zapewnia szeroki zakres usług notarialnych, dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dostępna lokalizacja ułatwia szybkie i wygodne załatwianie formalności prawnych. Oferujemy pełną gamę czynności notarialnych, w tym sporz... zobacz szczegóły wpisu »

Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

Alimenty Warszawa Filip Wołos »Dodano - 08.05.2024

Nasza misja jest jasna: służyć pomocą osobom przechodzącym przez trudne chwile życiowe, takie jak rozwody, separacje, ustalanie alimentów czy sprawy związane z władzą rodzicielską. Zrozumienie delikatności i osobistego charakteru tych spraw stanowi podstawę naszego podejścia. Indywidualne potrzeby i dobro klienta są na... zobacz szczegóły wpisu »