Etui na iphone

Etui na Iphony. Zrób sobie przyjemność i zamów niepowtarzalne casy na iPhona. Casy są świetne na poprawienie sobie nastroju. Mogą być także doskonałe na prezent. W ofercie: Eleganckie i użyteczne etui. Kolor niebieski etui. iPhone jest urządzeniem mobilnym firmy Apple. Pierwsza generacja iPhone nazywana 2G została zaprezentowana przez Steve'a Jobs'a w 2007 roku. Do 2013 co rok prezentowany był nowy model kolejno 3G, 3GS, 4, 4S, 5. W 2013 roku zmieniło się to, ponieważ zaprezentowane zostały jednocześnie iPhone 5S oraz 5C (iPhone 5 w plastikowej obudowie). W następnych latach na konferencjach prezentowano iPhone'a w dwóch wariantach rozmiarowych 4, 7" oraz 5, 5"( wariant z "+" w oznaczeniu). Od 2014 pojawiły się 3 generacje iPhone'a, czyli 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+ oraz poboczny model, który pojawił się w marcu 2016 roku nazywany iPhonem SE (iPhone 5S, z niektórymi podzespołami z modelu 6S).

  • Tytuł wpisu: Etui na iphone
  • Adres witryny: intercase.pl
  • Data dodania: 25.10.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.6/10 (19 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Reverse phone lookup

Reverse phone lookup »Dodano - 09.01.2018

Co może zafascynować człowieka? Tak faktycznie jest nieskończenie multum aspektów. Wszystko zależne jest tak rzeczywiście od temperamentu danej osoby, a również jej zamiłowań. Jakkolwiek niezaprzeczalnym jest owo, że dzisiaj technologia zawładnęła świat. Bez niej na pewno żyłoby się mozolnie, czy toż w pracy, bądź podc... zobacz szczegóły wpisu »

Kamery inspekcyjne

Kamery inspekcyjne »Dodano - 14.11.2018

Z dumą przedstawiamy Państwu spółkę Inter Global istniejącą na rynku od czasu 1997 roku, zajmującą się dostarczaniem najwyższej klasy towarów zastosowanych do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej, dla ratownictwa, a oprócz tego dla przemysłu. Dostarczany przez korporację Inter Global narzędzia na rzecz branży wodociągowe... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdzone żurawie

Sprawdzone żurawie »Dodano - 12.10.2018

Firma Wis-Mark to jedna z niewielu firm w Polsce, która proponuje bezawaryjne suwnice pomostowe w niezwykle przystępnej cenie. Na rynku istniejemy od 1995 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się nie tylko w produkcji a oprócz tego sprz... zobacz szczegóły wpisu »

Dj na wesele Śląsk,Dj na wesele

Dj na wesele Śląsk,Dj na wese »Dodano - 18.10.2018

Dj na wesele,, Dj na wesele Śląsk - pod takimi hasłami znajdziecie Dja Adriana z Tarnowa w wyszukiwarce google. Muzykę i scenariusz imprezy zawsze ustala z Klientami. Zapewnia profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie itd. W jeggo ofercie: Pokazy iluzji, Zimne ognie sceniczne, Lasery, Ruchome głowy, Konfetti, Bańki mydla... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Profesjonalne myjki ciśnienio »Dodano - 06.11.2018

Zakład pracy handlowo-usługowe MIWA wykonujeswoją działalność na rynku lokalnym od roku 2002. Specjalizuje się w importowaniu i dystrybucji najlepszych urządzeń do czyszczenia, takich jak np. myjki ciśnieniowe wysokojakościowej marki Kranzle. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie m. in. zmywarki do posadzek a oprócz teg... zobacz szczegóły wpisu »

Akcesoria GSM

Akcesoria GSM »Dodano - 12.10.2018

Technika jest dyscypliną, jaka niewątpliwie opanowała współczesną rzeczywistością. Tak naprawdę wszelka nowoczesność opiera się przede wszystkim na niej. Nadto dokonała ona rewolucji kulturowej. Widać toż nawet w tym, że ludzie mogą się ze sobą porozumiewać nie bacząc na odległość oraz co znaczące ten kontakt jest szcz... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy PLC

Systemy PLC »Dodano - 24.11.2018

Aby stworzyć systemy PLC, należy jako pierwszą rzecz zaprogramować sterowniki PLC. Programowanie jest możliwe po zapoznaniu się z budową sterownika. Najmniejszą jednostką informacyjną w obszarze cyfrowym jest bit. Może on przyjmować dwa stany włączony/wyłączony. System binarny podobnie, jak używany na co dzień system d... zobacz szczegóły wpisu »

BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Obróbka Skrawaniem, Produkcja CNC

BPS SOLUTIONS — Frezowanie i »Dodano - 19.02.2019

Szanowni Państwo, jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi szeroko pojętej obróbki skrawaniem, a w szczególności: • Frezowanie CNC 3 i 5 Axis (max: 1100x800x550mm) • Toczenie CNC i konwencjonalne (max: Ø =600, L=1200) • Drążenie wgłębne EDM (max: X=600, Y=400, Z=450) • Cięcie elektroerozyjne WEDM (max: ... zobacz szczegóły wpisu »

Alarmy Legionowo

Alarmy Legionowo »Dodano - 14.03.2019

Bezpieczeństwo jest jedną z największych wartości, jakie powinien posiadać zapewnione wszelki z nas. Odrębnie zawsze będzie nam towarzyszył strach, który jest emocją wynikającą z niepewności o własny los. Zagrożenia tak naprawdę czyhają na człowieka na każdym kroku. Ewidentnie nie da się tym nie przejmować. Acz nie moż... zobacz szczegóły wpisu »

Skanowanie pomieszczeń

Skanowanie pomieszczeń »Dodano - 17.12.2019

Wszelki z nas może dokonać sporo. Widać to chociażby po obecnych czasach które w znacznym szczeblu różnią się od tegoż co było dawniej. Nie ukrywajmy, iż jeszcze 100 lat temu toż większość czynności realizowana była ręcznie. To, tudzież oznaczało, że potrzeba było włożyć w coś więcej energii oraz czasu. Dzisiaj ludzie ... zobacz szczegóły wpisu »