Frezowanie cnc

Metalko funkcjonuje od 1992 roku. Obecnie przedsiębiorstwo realizuje szereg usług z zakresu naprawy sprężarek a także aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn i regeneracji armatury przemysłowej. W naszej musimy odznaczać się profesjonalizmem, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i również produkowanych towarów. W zakresie usług mieści się realizacja zamówień na zlecenie, żeby w pełni odzwierciedlić wymagania Klientów. Nie boimy się wyzwań, skutkiem tego podejmujemy się również wykonawstwa inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona załoga pracowników i również nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprostać wymaganiom rozległego grona Klientów. Nasze towary sprzedajemy między innymi na rynku krajowym jak i produkujemy na wywóz towarów. Sprawdź naszą propozycję!

  • Tytuł wpisu: Frezowanie cnc
  • Adres witryny: www.metalko.com.pl
  • Data dodania: 14.11.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.4/10 (26 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zacieraczki do betonu renomowanych marek

Zacieraczki do betonu renomow »Dodano - 14.11.2018

ELARTPOL to rzetelna spółka, która od 2001 roku oferuje swoim kontrahentom niezawodne maszyny dla budownictwa w dobrej cenie. Pierw polecamy nasze zacieraczki do betonu, które wśród naszych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zajmujemy się lecz również dystrybucją, ale również serwisem. Od kilku lat prop... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka CNC

Obróbka CNC »Dodano - 13.08.2018

Obróbka cnc to główna oferta naszej narzędziowni. Firma Wrochmet to 10 lat doświadczenia w obróbce metali. Oferujemy zarówno frezowanie cnc i toczenie cnc, jak i obróbkę elektroerozyjną i szlifowanie płaszczyzn. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez ponad dekadę podejmujemy się realizacji najbardziej skomplik... zobacz szczegóły wpisu »

Piece obrotowe

Piece obrotowe »Dodano - 06.11.2018

Firma MECH- MASZ to doświadczona oraz godna polecenia firma, która od bardzo wielu lat proponuje swoim klientom doskonałej jakości akcesoria dla branży piekarskiej a oprócz tego cukierniczej w niezwykle konkurencyjnych cenach. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia produkowane są z najlepszej jakości materiałów, za... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne podgrzewacze wody Radom

Nowoczesne podgrzewacze wody »Dodano - 27.10.2018

Jeżeli od dawna planują Państwo nabyć wysokiej jakości odkurzacze centralne, lecz niestety nie możecie znaleźć niczego ciekawego w atrakcyjnej cenie, to jeszcze dzisiaj odwiedźcie naszą stronę internetową i również ściśle zapoznajcie się z oferowanym przez nas produktami. Oferujemy najlepszą na rynku armaturę łazienkow... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne szlifowanie bezkłowe

Profesjonalne szlifowanie bez »Dodano - 28.10.2018

Zapraszamy Was do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Naszą specjalizacją są usługi tokarskie. Mamy innowacyjny park mechaniczny, za sprawą czego jesteśmy w stanie wykonać różnorodne usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że cieszymy się sporym uznaniem pośród naszych klientów. Was również zaprasz... zobacz szczegóły wpisu »

Kable koncentryczne

Kable koncentryczne »Dodano - 22.01.2019

O ile interesuje Państwa najciekawsza na rynku TV ip w bardzo przystępnej cenie, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę internetową a oprócz tego bardzo dobrze zapoznajcie się z naszymi produktami. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży transmisji cyfrowej oraz kablowe, za sprawą czego jesteśmy w stanie za... zobacz szczegóły wpisu »

Android gms wysokiej klasy

Android gms wysokiej klasy »Dodano - 09.05.2019

Stała kontrola jakości i również własne patenty to gwarancja sprzętu dobrej jakości. Producent, opierający się na podzespołach światowych liderów. Nie stosujemy zamienników, ani żadnych innych rozwiązań, które mogłyby wpłynąć na spadek jakości. Dzięki temu każdy wyprodukowany przez nas video rejestrator, kamera cofania... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej klasy 2din android

Wysokiej klasy 2din android »Dodano - 12.05.2019

Kamery cofania pojawiają się w coraz większej liczbie samochodów. To korzystne wyjście lecz również ułatwia manewrowanie samochodem, lecz też doniośle poprawia bezpieczeństwo. Niepodobna z nich powstaje w polskiej firmie, która wytwarza produkty cieszące się ogromną renomą w całej Europie. Dzięki używaniu jedynie orygi... zobacz szczegóły wpisu »

Zmorph

Zmorph »Dodano - 24.09.2019

Technika jest dziedziną niezmiernie obszerną oraz obejmującą dosłownie wszelaki kontynent. Niezaprzeczalnie jej zadaniem jest służenie ludziom, tudzież z drugiej strony potrzeba liczyć się z owym, że jej zasoby mogą być zarówno dobrze jak i źle wykorzystywane. Jednakże tak dzieje się ze wszystkim co jest na owym świeci... zobacz szczegóły wpisu »

Skanowanie pomieszczeń

Skanowanie pomieszczeń »Dodano - 17.12.2019

Wszelki z nas może dokonać sporo. Widać to chociażby po obecnych czasach które w znacznym szczeblu różnią się od tegoż co było dawniej. Nie ukrywajmy, iż jeszcze 100 lat temu toż większość czynności realizowana była ręcznie. To, tudzież oznaczało, że potrzeba było włożyć w coś więcej energii oraz czasu. Dzisiaj ludzie ... zobacz szczegóły wpisu »