Podkategoria: Psycholog

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »Dodano - 26.11.2018

Depresja, nerwica, ataki paniki, zaburzenia osobowości, choroby psychiczne typu schizofrenia lub choroba afektywna dwubiegunowa, to emocjonalny świat wielu z nas we współczesnej rzeczywistości. Kiedy zostajemy sami z takimi problemami lub kiedy próbujemy sobie z nimi poradzić samodzielnie, bez pomocy specjalisty, częst... zobacz szczegóły wpisu »

Diagnoza ADOS-2 Warszawa

Diagnoza ADOS-2 Warszawa »Dodano - 24.04.2023

Narzędzie ADOS-2 służy do badania dzieci i dorosłych pod kątem występowania u nich cech ze spektrum autyzmu. Narzędzie jest tak skonstruowane, że składa się z kilku modułów. Konkretny moduł musimy dopasować do wieku chronologicznego i językowego osoby badanej. Każdy moduł ADOS-2 składa się z kilku obszarów, między inny... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie depresji Wrocław

Leczenie depresji Wrocław »Dodano - 19.03.2019

Słabe samopoczucie nie chce Ciebie opuścić? Czujesz, że życie Ci ucieka i nie wiesz, co możesz zdziałać? Prawdopodobnie potrzebujesz fachowej pomocy, którą zaoferuje Ci mgr Jarosław Filipek. To psychoterapeuta, który zmienia życie swoich pacjentów. Z początku dokładnie diagnozuje ich problemy, a następny trudni się ust... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna

Poradnia Harmonia - Poradnia »Dodano - 26.11.2020

Poradnia HarmoniaNaszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej. Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog. Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą si... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet psychoterapeutyczny Zamość

Gabinet psychoterapeutyczny Z »Dodano - 10.08.2022

Jeżeli potrzebujesz terapii psychicznej oraz czujesz, że nie najlepiej z tobą z najróżniejszych kwestii, to nasz gabinet psychologiczny jest najlepszym rozwiązaniem w kwestii wyjścia z tej sytuacji. Posiadamy znaczne doświadczenie w temacie pomocy psychologicznej i również wsparcia. Do każdego przypadku podchodzimy ind... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Gdańsk

Psycholog Gdańsk »Dodano - 30.01.2022

Dołek psychiczny jest powszechnym zaburzeniem psychicznym. Na całym świecie choroba ta spotyka ponad 300 milionów osób w najróżnieszym wieku. Utrudnia funkcjonowanie w pracy, szkole, rodzinie i również w relacjach przyjacielskich. Psychoterapia to modła leczenia a oprócz tego leczenia dla osób, które z racji trudności ... zobacz szczegóły wpisu »

Test uwagi

Test uwagi »Dodano - 21.12.2023

Potrzebna jest Diagnoza integracji sensorycznej na najwyższym poziomie? My prowadzimy takie badania w naszym Centrum. Dokładnie zbieramy wszystkie ważne informacje, bo w ten sposób jesteśmy w stanie dopasować terapię pod konkretny przypadek. Rozmawiamy z różnicami, badamy dziecko, a dopiero na końcu po przeprowadzeniu ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: